Witajcie!

Festival Pol’and’Rock w tym roku odbędzie się ponownie na terenie lotniska Czaplinek – Broczyno – dobrze przetestowane w zeszłym roku miejsce. Nie mamy jednak żadnych wątpliwości, że będzie – jak zawsze – przepełniony energią i pozytywnymi ludźmi. To pewne!

Spotkamy się z Wami już po raz jedenasty. Himalayan Camp to szczególne miejsce na Festiwalu. Tutaj, zawsze w aktywny i praktyczny sposób, namawiamy Was do uprawiania sportów outdoorowych. Podobnie będzie w tym roku. Szukajcie nas – jak zwykle w ASP Ruszamy z programem już w czwartek 3 sierpnia.

Nowe miejsce Festiwalu niestety ma swoje ograniczenia. W związku z tym, nasza wioska w tym roku będzie ponownie bardzo ograniczona. Za to… UWAGA! MAMY NOWĄ ŚCIANĘ! Dlatego też, w programie tylko nasze outdoorowe hity, w tym przede wszystkim: wspinaczka na NOWEJ 8- metrowej ściance CAMP’a. Instruować i asekurować Was będzie niezawodny zespół instruktorów POG. Właśnie na tej ścianie, rozegramy także XI-tą edycję PolandRock’owych Otwartych Mistrzostw Wspinaczkowych. W sobotę, na terenie Camp’u odbędą się absolutnie kultowe i pełne emocji zawody: mistrzostwa w slackline’nie oraz tableboulderze. Na finalistów wszystkich zawodów czekają – jak zawsze – wspaniałe, outdoorowe nagrody od naszych partnerów.

To jednak nie wszystko, wkrótce więcej informacji o tym, co w tym roku będzie się u nas działo!

Himalayan Camp powstaje dzięki wspólnej działalności firm stowarzyszonych w Polish Outdoor Group oraz zapale wielu osób, które wspólnie organizują pod raz kolejny tą wioskę dla Was.


Do zobaczenia!
HimalayanCamp Team