To już pewne. Wracamy na Polandrock!

Witajcie!

Można to śmialo nazwać NOWYM OTWRACIEM. Pol’and’Rock odbędzie się w nowym miejscu i będzie przynajmniej 10 razy mniejszy niż zwykle, jednak nie mamy żadnych wątpliwości, że jest to spotkanie, na które czekają wszyscy już 2 lata i będzie z pewnością – jak zawsze – przepełniony energią i pozytywnymi ludźmi. To pewne!

Jesteśmy dumni, że w nowej formule Festiwalu znalazło się miejsce także dla nas – spotkamy się z Wami już po raz dziewiąty. Himalayan Camp to szczególne miejsce na Festiwalu. Tutaj, zawsze w aktywny i praktyczny sposób, namawiamy Was do uprawiania sportów outdoorowych. Podobnie będzie w tym roku. Szukajcie nas – jak zwykle w ASP (swoją drogą jesteśmy bardzo ciekawi jak wyglądać będzie to Wzgórze?:) Ruszamy z programem już w środę 28. lipca.

Tegoroczne ograniczenia organizatora dotknęły także i nas. W związku z tym, nasza wioska w tym roku będzie znacznie mniejsza. Za to w programie tylko nasze outdoorowe hity, w tym przede wszystkim: wspinaczka na 8- metrowej ściance CAMP’a. Instruować i asekurować Was będzie niezawodny zespół instruktorów POG. Właśnie na tej ścianie, rozegramy także IX-tą edycję PolandRock’owych Otwartych Mistrzostw Wspinaczkowych. W sobotę, na terenie Camp’u odbędą się absolutnie kultowe i pełne emocji zawody: mistrzostwa w slackline’nie oraz tableboulderze. Na finalistów wszystkich zawodów czekają – jak zawsze – wspaniałe, outdoorowe nagrody od naszych partnerów.

W ramach Himalayan Camp – już tradycyjnie – możecie wziąć udział w warsztatach wspinaczkowych. W tym roku zajęcia odbędą się w Namiocie Warsztatowym ASP w sobotę 31.07. o godzinie 15:00.

To jednak nie wszystko, wkrótce więcej informacji o tym, co w tym roku będzie się u nas działo!

Himalayan Camp powstaje dzięki wspólnej działalności firm stowarzyszonych w Polish Outdoor Group oraz zapale wielu osób, które wspólnie budują tą wioskę dla Was.


Do zobaczenia!
HimalayanCamp Team