Wracamy na Festiwal!

Witajcie!

Pol’and’Rock w tym roku odbędzie się w zupełnie nowym miejscu i wszyscy są bardzo ciekawi jak sprawdzi się ta nowa miejscówka. My nie mamy jednak żadnych wątpliwości, że będzie – jak zawsze – przepełniony energią i pozytywnymi ludźmi. To pewne!

Jesteśmy dumni, że w nowej formule Festiwalu znalazło się ponownie miejsce także i dla nas – spotkamy się z Wami już po raz dziesiąty. Himalayan Camp to szczególne miejsce na Festiwalu. Tutaj, zawsze w aktywny i praktyczny sposób, namawiamy Was do uprawiania sportów outdoorowych. Podobnie będzie w tym roku. Szukajcie nas – jak zwykle w ASP Ruszamy z programem już w środę 3 sierpnia.

Nowe miejsce Festiwalu niesie nową nadzieję, ale także niestety ma swoje ograniczenia. W związku z tym, nasza wioska w tym roku będzie znacznie mniejsza. Za to w programie tylko nasze outdoorowe hity, w tym przede wszystkim: wspinaczka na 8- metrowej ściance CAMP’a. Instruować i asekurować Was będzie niezawodny zespół instruktorów POG. Właśnie na tej ścianie, rozegramy także X-tą edycję PolandRock’owych Otwartych Mistrzostw Wspinaczkowych. W sobotę, na terenie Camp’u odbędą się absolutnie kultowe i pełne emocji zawody: mistrzostwa w slackline’nie oraz tableboulderze. Na finalistów wszystkich zawodów czekają – jak zawsze – wspaniałe, outdoorowe nagrody od naszych partnerów.

To jednak nie wszystko, wkrótce więcej informacji o tym, co w tym roku będzie się u nas działo!

Himalayan Camp powstaje dzięki wspólnej działalności firm stowarzyszonych w Polish Outdoor Group oraz zapale wielu osób, które wspólnie budują tą wioskę dla Was.


Do zobaczenia!
HimalayanCamp Team