Witajcie!

Niech każdy nazywa jak chce: Woodstock, Pol’and’Rock. To nie nazwa czyni to wydarzenie wyjątkowym, tylko ludzie, miejsce i energia!
Nas znajdziecie nadal pod tym samym szyldem HimalayanCamp i w tym samy miejscu co co roku! Na wzgórzu ASP nasza ultra-energetyczna ekipa przywita Was z otwartymi ramionami i wrotami już od 1 sierpnia 2018. W tym roku sporo nowości, o których więcej już wkrótce. Tegorocznymi gośćmi specjalnymi Festiwalu POLandROK będą m.in.  Janusz Gołąb, Krzysztof Wielicki, Piotr Tomala i Darek Załuski – członkowie Narodowej Wyprawy na K2 2018. Spotkają się z Wami w sobotę rano (4.08) w namiocie ASP, podczas specjalnej prelekcji! A ponadto, zamieszkają – wiadomo – w Himalayan Camp i to tu nas, na co dzień, będziecie mogli ich spotkać.

Wyobrażacie sobie wspinanie po naszej sztandarowej 8- metrowej ściance, ze świadomością, że tuż obok takie autorytety we wspinaczce przyglądają się Waszym aktywnościom?
Jest stresik? słusznie!
Ale spokojnie.
Instruować i asekurować Was będzie niezawodny CAMP Team – dołożą wszelkich starań abyście wypadli jak najlepiej pod krytycznym spojrzeniem naszych gości 🙂

Przeniesiemy Was również w sam środek base camp’u Narodowej Wyprawy na K2 podczas emisji filmów Kina Adventure oraz w świat górskich wypraw, dzięki obecności zacnej ekipy z Festiwalu Filmów Górskich w Lądku zdroju.

Podczas Himalayan Camp posłuchacie więc –  już tradycyjnie – prelekcji podróżników, możecie wziąć udział w warsztatach wspinaczkowych i outdoorowych prowadzonych przez specjalistów z firmy PAJAK i CAMP oraz w szkoleniach z pierwszej pomocy w górach, prowadzonych przez ratowników z GOPR.

Do Waszej dyspozycji będzie także ruchoma ściana wspinaczkowa – w tym roku naszym celem będzie zdobycie K2! Od czwartku rano, odliczamy metry – pomóżcie nam zdobyć szczyt – mamy do zrobienia raptem 8611 m w pionie!:)

A teraz uwaga – NOWOŚĆ w naszym programie: Odpalamy dla Was specjalnie przygotowany Tor sprawnościowy MERRELL’a – na 8 przeszkodach będziecie rywalizować codziennie o nagrody, a podczas wielkiego finału w sobotę będziecie mogli pobiec po Mistrzostwo i wygrać wyjątkowe i wygodne buty Merrell!

Zorganizujemy dla Was także inne zawody: mistrzostwa w slackline’nie, zawody we wspinaczce na ściance oraz tableboulderze! Na zwycięzców czekają wspaniałe, outdoorowe nagrody od naszych partnerów.

Potrzebujesz relaksu i chwili wytchnienia po festiwalowych i sportowych wrażeniach…? Znajdziesz u nas wygodne hamaki, które w strefie relaksu postawi specjalnie dla Was LESOVIK.

To jednak nie wszystko, wkrótce więcej informacji o tym, co w tym roku będzie się u nas działo!

Chyba nie musimy namawiać?
Widzimy się!
HimalayanCamp Team