Moi Drodzy !

HimalayanCamp 2015 zbliża się wielkimi krokami !

Tegoroczna, V już edycja górskiej wioski na wzgórzu Akademii Sztuk Przepięknych rozpoczyna się 29 lipca i trwać będzie przez cały okres festiwalu Woodstock! Wszystkim stęsknionym niesamowitych górskich wrażeń obiecujemy, że tegoroczny Camp obfitować będzie w wiele nowości, atrakcji i nagród. Przyświecający nam cel, jak co roku, pozostaje ten sam, – promocja aktywności sportowej wśród uczestników festiwalu i zachęcenie do wspólnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Zawsze w niesamowitej, przyjaznej – woodstock’owej atmosferze!

W tym roku jeszcze bardziej stawiamy na aktywność ciała. Każdego dnia będziecie mogli wypróbować swoich sił pokonując nasz nowy 6-ciobój sprawnościowy, który zapewni mnóstwo zmęczenia i śmiechu jednocześnie. Jesteśmy tu razem, razem działamy, bawimy się! My stawiamy wyzwania, a Wy je pokonujecie! Dla najlepszych przewidujemy odjazdowe, woodstock-owe nagrody! Poza tym nie zabraknie najpopularniejszych atrakcji z poprzednich edycji takich jak ścianka wspinaczkowa, Slack Line czy Kino Adventure. Szkolenia sprzętowe- podczas których zapoznacie się z nowinkami technicznymi – to kolejny już stały punkt naszego Campu!

A może chcecie zostać twarzą kampanii Regatta? Nic prostszego! Na tegorocznym HimanayanCamp odbędzie się konkurs fotograficzny którego zwycięzca weźmie udział w profesjonalnej sesji do kampanii reklamowej jednej z najpopularniejszej marki outdoorowej na świecie! Show Biznes czeka ! J

Bądźcie z nami na bieżąco i do zobaczenia na XXI Przystanku Woodstock!

Więcej info już wkrótce.

HimalayanCamp Team