Nowości w programie Himalayan Camp na XX Przystanku Woodstock

Każdy, kto słyszał o Przystanku Woodstock wie, że co roku na przełomie lipca i sierpnia do Kostrzyna nad Odrą przyjeżdża kilkaset tysięcy osób. Między główną sceną festiwalową a małą sceną ASP tradycyjnie już pojawi się wioska himalajska – Himalayan Camp!

Tegoroczna, czwarta już edycja Himalayan Camp odbędzie się podczas wszystkich dni trwania festiwalu. Ruszamy już 30 lipca na wzgórzu Akademii Sztuk Przepięknych. Specjalnie dla wszystkich woodstock’owiczów szykujemy jeszcze więcej atrakcji niż w poprzednich latach. Jak co roku, działalności campu przyświecać będzie jeden cel – promocja aktywności sportowej wśród uczestników festiwalu i zachęcenie do wspólnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu w niesamowitej, przyjaznej – woodstock’owej atmosferze.

Odwiedzając camp będzie można skorzystać z atrakcji, które już na stałe wpisały się w krajobraz wioski. Również i w tym roku nie zabraknie najbardziej popularnych elementów programu, takich jak ścianka wspinaczkowa, slackline’y, szkolenia z zakresu najnowszych rozwiązań technologicznych i sprzętowych w outdoorze czy pokazy filmów górskich w ramach woodstock’owego kina.

W tym roku, wspólnie z partnerami Himalayan Camp, przygotowujemy również wiele nowości, które jeszcze szczelniej wypełnią program działalności campu. Tegoroczną niespodzianką będą między innymi Mistrzostwa Woodstocku we wspinaczce na czas!

Sporo nowości w tym roku przygotowali nasi partnerzy Wyższe Szkoły Bankowe i TEB Edukacja. W ich programie m.in. woodstockowa stylizacja włosów, rockowe tatuaże z henny, pamiątkowe zdjęcia foto, gigantyczna ścianka graffiti, symulatory gry na gitarze, klimatyczna strefa relaksu. Po raz pierwszy spotkamy się także wNamiocie spotkań”, w ramach którego odbędą się warsztaty i szkolenia umiejętności miękkich (m.in. autoprezentacja, zwalczanie stresu, sztuka negocjacji, techniki zapamiętywania, praca z kamerą), warsztaty motywacyjne, doradztwo zawodowe i edukacyjne.

Więcej nowości zdradzimy już niebawem.

Bądźcie z nami na bieżąco i do zobaczenia na jubileuszowym, XX Przystanku Woodstock!