Drugi dzień woodstockowych aktywności za nami, a wraz z nim następna dawka wrażeń, które zagwarantowała wam wioska Himalayan Camp.

IMG_4329a

Największym powodzeniem cieszyła się tradycyjnie ścianka wspinaczkowa oraz slackline, na którym kilkudziesięciu śmiałków sprawdziło swoje siły w organizowanych na trzech poziomach trudności zawodach. Najlepsi zgarnęli atrakcyjne nagrody ufundowane przez firmę Regatta.

IMG_3946a

O alternatywną opcję aktywnego spędzania czasu zadbało także Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking oferując wam warsztaty ze szkolenia najbardziej naturalnej aktywności ruchowej polegającej na marszu ze specjalnymi kijami trekkingowymi. Tutaj także możecie poczuć się jak prawdziwi poszukiwacze skarbów i nauczyć się sztuki płukania złota.

IMG_4450a

Od dwóch dni uczycie się maszerowania z kijami, a jutro będziecie mieli możliwość stanąć do rywalizacji o wspaniałe nagrody w II. Woodstockowych Mistrzostwach Nordic Walking. Startujemy punktualnie o 11, bądźcie z nami!

IMG_3957a

Dzień działalności himalajskiej wioski zamknął nasz gość specjalny – Ryszard Pawłowski, który dzieląc się swoją pasją i doświadczeniami opowiadał nam o własnym sposobie na życie. Po inspirującej prelekcji, razem z Maciejem Sokołowskim jeszcze głębiej zatopiliśmy się z świat górskich wrażeń, a to wszystko za sprawą nocnego Kina Adventure.

http://himalayancamp.pl/live/

A już za chwilę rusza relacja na żywo z zawodów wspinaczkowych na czas, w których do wygrania będzie kamera sportowa. Trzymajmy kciuki za naszych zawodników!