Witajcie!

Niech każdy nazywa jak chce: Woodstock, Pol’and’Rock. To nie nazwa czyni to wydarzenie wyjątkowym, tylko ludzie, miejsce i energia!
Nas znajdziecie nadal pod tym samym szyldem HimalayanCamp i w tej samej lokalizacji, gdzie nasza ultra-energetyczna ekipa przywita Was z otwartymi ramionami i wrotami już od 1 sierpnia 2018.
W tym roku sporo nowości, o których więcej już wkrótce. Tegorocznym gościem specjalnym Festiwalu POLandROK będzie m.in.  Janusz Gołąb, członek Narodowej Wyprawy na K2 2018, który w sobotę rano spotka się z Wami w namiocie ASP podczas specjalnej prelekcji! Janusz zamieszka w Himalayan Camp i to u nas na co dzień będziecie mogli go spotkać i porozmawiać.

Wyobrażacie sobie wspinanie po naszej sztandarowej 8- metrowej ściance, ze świadomością, że tuż obok niekwestionowany autorytet we wspinaczce przygląda się Waszym aktywnościom?
Jest stresik? słusznie!
Ale spokojnie.
Instruować i asekurować Was będzie niezawodny CAMP Team wraz z Speleoklubem GAWRA , który dołoży wszelkich starań abyście wypadli jak najlepiej pod krytycznym spojrzeniem Janusza :)

Przeniesiemy Was również w sam środek base camp’u Narodowej Wyprawy na K2 podczas emisji filmów Kina Adventure oraz w świat górskich wypraw, dzięki obecności ekipy z Festiwalu Filmów Górskich w Lądku zdroju.

Podczas Himalayan Camp posłuchacie więc, już tradycyjnie, prelekcji podróżników, możecie wziąć udział w warsztatach z nordic walking z przedstawicielami Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking, w szkoleniach technicznych prowadzonych przez specjalistów z firmy PAJAK i CAMP oraz w szkoleniach z pierwszej pomocy w górach, prowadzonych przez ratowników z GOPR.

Dzięki uprzejmości GOPR będziecie mogli pod opieką ratowników wspinać się po pneumatycznej ściance wspinaczkowej, a wszystkim aktywnościom związanym ze wspinaczką patronuje jak zawsze Polski Związek Alpinistyczny.

Zorganizujemy dla Was mistrzostwa w slackline’nie, wspinaczce na ściance oraz tableboulderze! Na zwycięzców czekają wspaniałe, outdoorowe nagrody od naszych partnerów.

Potrzebujesz relaksu i chwili wytchnienia po festiwalowych i sportowych wrażeniach…? Znajdziesz u nas wygodne hamaki, które w strefie chilloutu postawi specjalnie dla Was firma LESOVIK.

To jednak nie wszystko, wkrótce więcej informacji o tym, co w tym roku będzie się u nas działo!

Chyba nie musimy namawiać?
Widzimy się!
HimalayanCamp Team