Hej!

Już niedługo znowu widzimy się na HimalayanCamp!
Uczucie podekscytowania towarzyszy nam już od kilku tygodni, podczas których intensywnie przygotowujemy się do STARTU.

Jeżeli jeszcze nie wiecie gdzie znajduje się największa wioska na Woodstock, w której możesz poczuć siłę rywalizacji, spędzić czas z podróżnikami, sprawdzić swoich sił we wspinaczce, zapoznać z nowinkami technologicznymi sprzętu outdoorowego, to mówimy- Wzgórze Sztuk Przepięknych.
Dla stałych bywalców- mówimy- TAM, gdzie zawsze 😉
Otwieramy się dla Was już 2.08.2017 i bawimy się wspólnie do 5.08.2017.

Ta edycja HimalayanCamp niczym nie będzie ustępowała zeszłorocznej.
Już na stałe zagościł u nas producent odzieży outdoorowej- Regatta, wspierając camp – 5-bojem sprawnościowych- Nie siedź! Rusz się! Przyjdź i zawalcz o setki nagród, w tym vouchery na zakupy w markowych salonach Regatta, Dare2b, Craghoppers.
Regatta otwiera się na najmłodszych. W tym celu w naszej wiosce powstanie Aktywne Przedszkole Regatta. Wraz z rodzicami, najmłodsi będą mogli korzystać z aktywności dostępnych w tej strefie, mi.in. szycie lalek z odzieży Regatta! To się nazywa recycling 😉

Po raz drugi mamy OGROMNĄ przyjemność współtworzyć tą woodstockową atmosferę z Kelly’s Bicycles.
Ich obecność w 2016 roku potwierdziła to, że tworzymy przestrzeń dla pozytywnie zakręconych, żądnych przygód i adrenaliny ludzi, wiedzących czym jest czysta rywalizacja, świetna zabawa i duch sportu!  Dla Was- dużych i małych, wprawionych w rowerowych bojach i tych mniej,  będzie otwarty tor rowerowy do pumptruck.

Kino adventure, prelekcje podróżników, warsztaty z nordic walking, szkolenia outdoorowe- niczego nie zabraknie….

….nie może też WAS zabraknąć!

Widzimy się!

HimalayanCamp Team