Witajcie!

Pol’and’Rock po raz drugi. Himalayan Camp już po raz ósmy!:)
Nasz Camp to szczególne miejsce na Festiwalu. Tutaj, w aktywny i praktyczny sposób, namawiamy Was do uprawiania sportów outdoorowych. To także właśnie tu, spotykają się miłośnicy górskiej przygody, zapaleni podróżnicy, wpinacze lub osoby poszukujące inspiracji i wiedzy na ten temat. Traficie do nas z łatwością – będziemy w tym samy miejscu – jak co roku! Na wzgórzu ASP nasza ultra-energetyczna ekipa przywita Was z otwartymi ramionami i wrotami już od 1 sierpnia 2019.

W programie nasze outdoorowe hity, w tym przede wszystkim: wspinaczka na 8- metrowej ściance CAMP’a. Instruować i asekurować Was będzie niezawodny zespół z Klubu Gawra z Gorzowa Wlkp. Właśnie na tej ścianie, rozegramy także VIII-mą edycję PolandRock’owych Otwartych Mistrzostw Wspinaczkowych. Nagrody funduje firma CAMP, więc warto się postarać o dobry wynik!:)

Wieczorami przeniesiemy Was w odległe góry, na wymagające szlaki i dalekie wyprawy – a to wszystko podczas emisji filmów Kina Adventure, dzięki obecności zacnej ekipy z Festiwalu Filmów Górskich w Lądku zdroju.

Podczas Himalayan Camp posłuchacie więc –  już tradycyjnie – prelekcji podróżników, możecie wziąć udział w warsztatach wspinaczkowych i outdoorowych prowadzonych przez specjalistów z firmy PAJAK, LESOVIK i CAMP oraz w szkoleniach z pierwszej pomocy w górach, prowadzonych przez ratowników z GOPR.

Zorganizujemy dla Was także inne zawody: mistrzostwa w slackline’nie oraz tableboulderze! Na zwycięzców czekają wspaniałe, outdoorowe nagrody od naszych partnerów.

Potrzebujesz relaksu i chwili wytchnienia po festiwalowych i sportowych wrażeniach…? Znajdziesz u nas wygodne hamaki, które w strefie relaksu postawi specjalnie dla Was LESOVIK.

To jednak nie wszystko, wkrótce więcej informacji o tym, co w tym roku będzie się u nas działo!

Himalayan Camp powstaje dzięki wspólnej działalności firm stowarzyszonych w Polish Outdoor Group oraz zapale wielu osób, które wspólnie budują tą wioskę dla Was.

Chyba nie musimy namawiać?
Widzimy się!
HimalayanCamp Team